https://infovouchers.com

About Ali Express (TR)

Bilgi kuponları, boş zamanlarınızda gezinmeniz ve karşılaştırmanız için en iyi Ali Express kupon kodlarını ve fırsatlarını tek bir kapsamlı listede sunar.
İnsanlar genellikle bilgi güvenliğinden endişe ettikleri için kupon kodlarını kullanmaktan kaçınırlar, ancak tüm kupon kodlarımız SSL şifreleme teknolojisi sayesinde %100 güvenlidir. Bilgisayar korsanlarının kredi kartı numaraları gibi hassas verileri çalamaması için tarayıcıların sunucularla güvenli bağlantılar oluşturmasına olanak tanır.

Ali Express (TR) FAQ's

 

Siparişimi verdikten sonra ürünüm ne zaman elime ulaşır?
Bir ürünü sipariş ettikten sonra kapınıza gelmesi 4-9 iş günü sürecektir. Ürününüzü gönderir göndermez, hemen size ne zaman teslim edileceğini söyleyen bir e-posta alacaksınız.
Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Ürün durumunu Ali Express hesabınızdan kontrol edebilirsiniz. Bu bilgiyi "Siparişlerim" sayfasında ve "Sipariş Detayları" Sayfasında göreceksiniz. Ayrıca siparişiniz gönderilmek üzere gönderildiğinde bir kargo kodu alacaksınız. Bu kod, siparişinizi takip etmenizi sağlar.
Yanlış sipariş alırsam ne yapmalıyım?
Ali Ekspres olarak her zaman sevgili müşterilerimizin hiçbirinin başına böyle bir şey gelmemesine özen gösteriyoruz. Ancak bu bir hata nedeniyle mümkün olduğu için, her zaman yardım etmeye hazır olduğumuzdan, mümkün olan en kısa sürede bir çözüm bulmak için lütfen müşteri desteğimizle iletişime geçin.
Siparişimde bir fiyatın eksik olduğunu görürsem ne olur?
Bazen teknik zorluklar veya web sitesi hizmetiyle ilgili sorunlar nedeniyle fiyatlar yanlış olabilir. Ödeme yapmadan önce ödeme sırasında toplamınızı onaylayabilirsiniz. Kontrol ettikten sonra hala siparişinizde eksik bir fiyat görüyorsanız, lütfen ihtiyacınız olan herhangi bir yardım için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Siparişimi almazsam ne olur?
Siparişiniz kargoya verildiğinde kargo takip kodunu içeren bir e-posta alacaksınız. Paketiniz kaybolur veya çalınırsa, eksik eşyalarınızı bulmanıza yardımcı olabilmemiz için lütfen hemen yardım için bizimle iletişime geçin.
Ali Express iade kabul ediyor mu?
Ali Ekspres'ten satın aldığınız ürünleri, satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde orijinal durumda ve ambalajında ​​iade edebilirsiniz. Lütfen dikkat: İade edilen ürünler için tüm nakliye ücretleri, bizim hatamız olmadıkça (yani size yanlış ürünü gönderdik) iade edilmez.
Siparişimi iptal edebilir miyim?
Siparişinizi kargoya verilmeden önce istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bunu, müşteri destek ekibimizle iletişime geçerek veya siparişi doğrudan Ali Express hesabınızdan iptal ederek yapabilirsiniz.
Tüm kupon kodları her zaman yasal mı?
Bu bizim için bilinir. Paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için %100 yasal ve çalışır durumda Ali Express kuponları, promosyon kodları ve fırsatlar sunuyoruz.

Shopping tips

    Kupon kodlarıyla tasarruf etmeye gelince, kimse Ali Express'i yenemez. Personelimiz, ihtiyacınız olan şeyden büyük tasarruf edebilmeniz için, şu anda meydana gelen olası her satışa ayak uydurmaya kendini adamıştır. Her şeyi tek bir yerde düzenliyoruz, böylece müşterilerin en sevdikleri ürünleri bulmaları ve onlardan en iyi şekilde tasarruf etmeleri kolaylaşıyor. Müşterilerimizin mutluluğunu gerçekten önemsediğimiz için her zaman yanınızdayız.

More About Ali Express (TR)

Great Prices Made Possible by Ali Express Coupon Codes

Ali Express has become a leading online store for all things shopping by working to keep up with what our customers need. No matter what your needs are, you'll find that a Ali Express coupon code meets them at their best. When combined with fantastic Ali Express voucher codes, you can save more than you think.

Save More with Ali Express Voucher Codes

Always check out Ali Express promo code page first because it's where we list offers, such as gift cards, and other best savings options. Our coupons and deals change often, so make sure to bookmark this page for future reference when you're in need of something.
You can also join our email newsletter to stay updated about Ali Express promo codes and discounts only available through us.

Easy Returns Along with Ali Express Promo Codes

When you shop at Ali Express, our customer service team works to ensure that every item is checked for quality before it leaves our warehouse. We want all customers to be satisfied with their purchases and not have any problems.
If you end up receiving an item that seems faulty or damaged, please contact us right away to get a resolution as soon as possible because we're ready to help in any way we can. Please don't hesitate because your satisfaction is important to us.
 
Many other online stores don't pay nearly as much attention to their customers' happiness like we do. We go out of our way every day so that you'll come back again soon. Our goal is for each customer to feel like they're the only one we have so that every transaction is special.

Save More with Ali Express Discount Codes during Holidays and Festivals

Ali Express knows what customers want during holidays and festivals, so we work hard to bring our customers all sorts of items without having to go through any stress.
Whether it's Christmas, Fourth of July, Black Friday, Cyber Monday, Thanksgiving, Easter, Back to School, Halloween, Parent's Day, Grandparent's Day, St Patrick's Day, or anything else, you can always have the best savings with Ali Express Discount codes.

Save Exclusively throughout the Year with Ali Express Deals

It's official. This year has been such a whirlwind. We'd like to take it all in before 2023 comes along and squeezes the life out of us.
This means you'll want to make sure you're preparing yourself for the long haul, and that starts with bagging some serious savings—specifically when it comes to your home and family needs.
That's why we've put together tons of money-saving coupons for your use throughout the year. Redeem them on the brands you love most: Ali Express Deals and Specials.

AliExpress'teki Binlerce Üründe Ücretsiz Kargo Alın!

96 TL ve Üzeri Siparişlerde 77 TL İndirim!

₺200 üzerindeki siparişlerde ₺24 indirim!

₺50 üzerindeki siparişlerde ₺6 indirim!

AliExpress'te %80'e Varan Süper İndirim İndirimi!

Site Genelinde %70'e Varan İndirim Kazanın!

Marka Günü İndirimi %70'e Varan İndirim Kazanın!

Haftalık Fırsatlar %70'e Varan İndirim!

Never miss a chance to avail the best discounts around you
With InfoVouchers on your side, you don’t have to bargain ever again
Worried about going through all the hassle for discounts? Worry no more because InfoVouchers is here to bring you the latest and genuine coupons.
Top